Набір ключів з хромванадієва сталі. Твердість накидною робочої частини – 44 HRc.
Характеристики
| Розмір | 6 мм |
| Розмір другої сторони | 22 мм |
| Тип ключа | накидний |
| Набори ключів | набір ключів накидних |
| Бренд | |
| Вага | 1.263 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип ключа | накидний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від виробника |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴



