НАБІР НАКИДНИХ КЛЮЧІВ, 8 ШТ. MTX 6 - 22MM 153329
637 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 153329
+380 (95) 702-51-41
Олег
- +380 (97) 068-02-29Олег
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір ключів з хромованадіевой стали. Твердість накидною робочої частини – 44 HRC.
Основні характеристики |
|
| Бренд | MATRIX |
| Тип | накидний |
| Форма | прямий |
| Кількість предметів | 8 |
| Розмір 1 | 6 мм |
| Розмір 2 | 22 мм |
Параметри упаковки |
|
| Тип упаковки | пластиковий тримач |
| Довжина в упаковці | 295 мм |
| Ширина в упаковці | 154 мм |
| Висота в упаковці | 35 мм |
| Вага | 1.273 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTX |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | накидний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від виробника |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 637 ₴



Основні характеристики
Параметри упаковки