

Свердло ступінчасте, 6-8-10-12-14-16-18-20-22-24-26-28-30 мм, HSS, спіральний профіль, тригранний хвостовик
395 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 723579
+380 (95) 702-51-41
Олег
- +380 (97) 068-02-29Олег
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ОПИС
- Ступінчасті свердла призначені для свердління отворів різних діаметрів в листових і тонкостінних виробах з сталі до 4 мм, кольорових металів, нержавіючої сталі та пластику.
- Кожен наступний розмір має плавний перехід у вигляді сходинки, що дозволяє отримувати акуратне отвір потрібного діаметру.
- Висока точність - краю отвору виходять ідеально рівними.
- Універсальність - одне свердло замінює цілий набір традиційних спіральних свердел.
- Комплексний підхід - при свердлінні отвору є можливість відразу зняти фаску.
- Не вимагають додаткової підготовки (кернения, засвердлювання).
- Легке свердління - спіральний профіль значно полегшує свердління металу.
- Зносостійкість - нитридтитановое покриття продовжує термін служби інструменту.
- Надійна фіксація - шести-/тригранний хвостовик запобігає прослизання свердла в патроні.
| Основні характеристики | |
| Бренд | MATRIX |
| Діаметр | 6 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм, 14 мм, 16 мм, 18 мм, 20 мм, 22 мм, 24 мм, 26 мм, 28 мм, 30 мм |
| Марка стали | Р4М3 |
| Тип хвостовика | тригранний |
| Тип обробки поверхні | Нитридтитановое |
| Тип | свердло ступінчасте |
| Довжина | 95 мм |
| Робоча довжина | 70 мм |
| Діаметр хвостовика | 10 мм |
| Матеріал обробки | метал, пластик |
| Тип знижки | Імпорт |
Параметри упаковки |
|
| Кількість предметів | 1 |
| Довжина в упаковці | 175 мм |
| Ширина в упаковці | 83 мм |
| Висота в упаковці | 33 мм |
| Вага | 0.17 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 395 ₴



Параметри упаковки