


Заклепочник дворучний 310 мм, алюміній 2,4-6, 4 мм, сталь 2,4-4,8 мм Барс
823 ₴
- В наявності
- Код: 40431
+380 (95) 702-51-41
Олег
- +380 (97) 068-02-29Олег
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ОПИС
- Заклепочник дворучний призначений для з'єднання листового металу, різних тонкостінних конструкцій та металевих профілів.
- Трехсегментный цанговий затиск запобігає перекіс витяжної шпильки і забезпечує її надійну фіксацію.
- Цанговый механизм изготовлен из прочной хромомолибденовой стали.
- Эргономичные рукоятки облегчают процесс работы. Инструмент укомплектован насадками для работ с заклепками пяти диаметров 2,4-3,2-4,0-4,8-6,4 мм.
- Длина инструмента 310 мм. Укомплектован контейнером для сбора отработанных шпилек от заклепок.
- Корпус заклепочника изготовлен из алюминиевого сплава ADC12, отлитого под высоким давлением.
| Основные характеристики | |
| Бренд | БАРС |
| Тип | двуручный |
| Тип заклепок | заклепки |
| Размер заклепок | 2,4 - 6,4 мм |
| Длина | 310 мм |
Параметры упаковки |
|
| Длина в упаковке | 377 мм |
| Ширина в упаковке | 130 мм |
| Висота в упаковці | 50 мм |
| Вага | 1.05 кг |
| Код | 4044996127170 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від виробника |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 823 ₴



Параметры упаковки